Biz Kimiz

Samet Yiğit Ajansı , iş bulma sürecinizi olabildiğince kolaylaştırmak ve rahat bir gelecek oluşturmanız için 2023'te kurulmuş bir iş bulma ajansıdır. Misyonumuz , İş arayanlara etkili destek ve işverenlere nitelikli adaylar sunarak iş dünyasında olumlu değişimlere katkıda bulunmaktır. Ve her Türk bireyinin potansiyellerini tüm dünyaya göstermesine zemin oluşturmaktır

HİZMETLERİMİZ

İşverenlere ,tüm departmanlar için teker teker araştırma yapıp , en uygun adayları bulmaya çalışıyoruz. Potansiyel Adaylar için sosyal hakların en fazla olduğu işletmeleri araştırıyoruz ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmayı hedefliyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tüm Potansiyel adayları eşit şartlarda değerlendiriyoruz. • Tüm Hukuksal konularda sizi yalnız bırakmıyoruz. • Geniş iş ağı ve sektörel deneyimimizle başarı işletmelerde kariyer elde etmenize destek oluyoruz. • İş arama , ilan peşinde koşma , kısıtlı seçenekler arasında mecburi seçim yapmanız gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz. İş bulma sürecinden çalışmaya başlama sürecine kadar biz ilgileniyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey nitelikli bir aday olduğunuzu kanıtlamanız ve cv'nizi bizimle paylaşıp beklemeniz.

Vizyonumuz

Samet Yiğit Ajansı kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmenizde lider bir rol oynamayı hedefliyor. Sizinle birlikte, daha güçlü bir geleceğe adım atmak için buradayız. Eğer balkan ülkelerinde deneyim yaşamak aynı zamanda para kazanmak için size destek olmamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizi daha yakından tanımak ve sizi ideal işinize ulaştırmak için buradayız.